Serwis urządzeń klimatyzacyjnych

Aby podnieść konkurencyjność naszych usług zapewniamy klientowi pełny serwis w okresie gwarancji i dalszej eksploatacji. Jesteśmy w stanie naprawić dla Państwa praktycznie każde urządzenie z branży niezależnie czy będzie to Aby podnieść konkurencyjność naszych usług zapewniamy klientowi pełny serwis w okresie gwarancji i dalszej eksploatacji. Jesteśmy w stanie naprawić dla Państwa praktycznie każde urządzenie z branży niezależnie czy będzie to klimatyzator, chłodnia, regał chłodniczy, centrala wentylacyjna jak również jakiekolwiek inne urządzenie freonowe. Oferujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów, systemów wentylacji, urządzeń chłodniczych i wszelkiego sprzętu chłodniczego i klimatyzacji. Wykonujemy okresowe badanie szczelności urządzeń podlegających Ustawie o substancjach szkodliwych dla środowiska., centrala wentylacyjna jak również jakiekolwiek inne urządzenie freonowe.

Oferujemy przeglądy okresowe klimatyzatorów, systemów wentylacji, urządzeń chłodniczych i wszelkiego sprzętu chłodniczego i klimatyzacji. Wykonujemy okresowe badanie szczelności urządzeń podlegających Ustawie o substancjach szkodliwych dla środowiska.

 

Nasza oferta dopasowana do Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w poszczególnych działach naszej strony. W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zadzwoń: tel.: +48   12 283-62-80    tel. kom.: +48   691-891-025