Klimatyzacja

Nie jest tajemnicą, że jednym z najistotniejszych czynników wpływających na komfort pracy,jest odpowiednia temperatura pomieszczenia w którym pracujemy. Czy pomieszczenia są klimatyzowane? ― to jedno z podstawowych pytań, jakie pada, gdy decydujemy się na wybór powierzchni biurowych dla firmy. To właśnie urządzenia klimatyzacji zapewniają odpowiedni komfort, wpływając bezpośrednio na efektywność naszej pracy. Trudno wyobrazić sobie biura o wysokim standardzie nie posiadające klimatyzacji. Co ciekawe: taki właśnie standard możemy zapewnić sobie samodzielnie, poprzez wybór odpowiednich urządzeń z szerokiej oferty firmy KLIMA-PRES.

Nasza propozycja obejmuje cały wachlarz ofertowy, w którym oferujemy urządzenia klimatyzacji domowej ― pozwalające zapewnić odpowiednią temperaturę codziennej pracy, aż po wyspecjalizowane klimatyzatory precyzyjne, znajdujące zastosowania na przykład w serwerowniach komputerowych, gdzie temperatura pracy musi zostać utrzymana na odpowiednim poziomie niezależnie od temperatury zewnętrznej (od tego bowiem zależy bezpieczeństwo pracy kosztownych urządzeń). Nasze klimatyzatory pracują w budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, biurach oraz w prywatnych domach. Zapewniamy przeglądy okresowe w celu wydłużenia żywotności urządzeń i zmniejszenia kosztów eksploatacji. Handlujemy klimatyzatorami firm: TOSHIBA, DAIKIN, SANYO, McQuay, LG

 

Nasza oferta dopasowana do Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w poszczególnych działach naszej strony. W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zadzwoń: tel.: +48   12 283-62-80    tel. kom.: +48   691-891-025